Prekių konsolidavimo paslaugos iki savo sandėlių

Forsija Logistics gali pasiūlyti prekių su temperatūriniu režimu (nuo +2/+6 iki -18C) ir netemperatūriniu režimu konsolidavimo paslaugą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje.

Krovinių konsolidavimas yra efektyviausias būdas suderinti skirtingų krovinių pervežimą vienoje transporto priemonėje. Tokių paslaugų tikslas – transportavimo išlaidų sumažinimas ir tiekimo dažnumo užtikrinimas, nedidinant logistikos kaštų. Kitaip, tai dar vadinama krovinių grupavimu.

Konsolidavimo paslaugos suteikia galimybę pritaikyti individualią kainodarą pagal konkrečių prekių charakteristikas, t.y. efektyviausiu būdu išnaudoti vietą transporto priemonėje, suderinant skirtingus krovinius ir temperatūrinius režimus.

Forsija Logistics teikiamos sandėliavimo paslaugos labai praverčia konsoliduojant prekes iš skirtingų siuntėjų vienam gavėjui. Tokiu atveju, prekės iš skirtingų vietų pristatomos į Forsija Logistics sandėlius, iš kur vėliau jos pakraunamos ir išvyksta viena transporto priemone iki prekių gavėjo. Šis būdas leidžia ne tik sutaupyti transportavimo laiką, bet ir sumažinti transportavimo kaštus.

Viena svarbiausių konsolidavimo paslaugų dedamųjų yra surinkimo ir paskirstymo terminalų infrastruktūra bei krovinių paskirstymo centras (cross-dock terminalas).

Forsija Logistics siūlomi krovinių konsolidavimo būdai:

• Konsolidavimas per krovinių surinkimo/paskirstymo terminalą
• Tiesioginis pasikrovimas (iš gamintojo / siuntėjo sandėlio)
• Kombinuota konsolidacija