Apie mus

Mes - Forsija Logistics.

Kompleksiniai logistikos sprendimai iš vienų rankų

• Mes dalyvaujame greitai gendančių maisto prekių tiekimo grandinėje, tad žinome, koks yra svarbus savalaikis prekių pristatymas.
• Mes esame įdiegę veiklos modelį, kurio pagrindu užsakovams atliekame paslaugą nuo užsakymo priėmimo iki prekių pristatymo.
• Mūsų papildomų paslaugų dėka užsakovams galime pasiūlyti prekių pristatymą su kuo ilgesniu prekių galiojimo terminu. Prekės iš Lietuvos užsakovus Jungtinėje Karalystėje pasiekia tik per 72 valandas.

Forsija Logistics Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje atlieka prekių su temperatūriniu režimu (nuo +2/+6 iki -18C) ir netemperatūriniu režimu dalinių krovinių paslaugas iki savo sandėlių ar į užsakovo sandėlius.

Ilgametė patirtis

prekių su temperatūriniu režimu transportavime

Puikiai išvystyta Forsija Logistics logistikos infrastruktūra įgalina sklandų ir operatyvų visų klausimų, susijusių su transportavimo jūra paslaugomis, sprendimą. Kompetentingi įmonės darbuotojai, įvertinę konkrečią situaciją, gali pasiūlyti efektyvius kompleksinius sprendimus, padėsiančius realizuoti individualius klientų poreikius ir lūkesčius.

Forsija Logistics savo klientams siūlo reguliarų dalinių krovinių transportavimą iš Baltijos šalių į Jungtinę Karalystę ir Airiją. Kiekvieną savaitę renkame dalinius krovinius iš Lietuvos, Latvijos, Estijos.

Klientų atsiliepimai

Apie Forsija Logistics

Norite sužinoti daugiau apie Forsija Logistics teikiamas paslaugas?


Skambinkite jau dabar tel. +370 37 291777